Opinie

Opinie

Jesteś Opiekunem kotka z mojej hodowli?

 

Pochwal się nim. Wystaw mi opinię.

kociaki brytyjskie

Pisząc opinię wyrażasz zgodę na jej publikację na tej stronie. Zgodę można cofnąć w każdej chwili pisząc do mnie na adres email podany w stopce strony.

7 - tyle opinii już się uzbierało

Z całego serca mogę polecić hodowlę
Blu Gattino*pl Pani Kingi, która wnosi
ogrom serca w wychowanie i przygotowanie kotków do ich nowych domów. To kobieta z pasją, prawdziwa kocia mama! Kotki są bardzo zadbane, wygłaskane, wypieszczone, a co najważniejsze zdrowe. Pani Kinga zawsze bardzo chętnie służy radą i pomocą jeżeli jest taka potrzeba, odpowiada na każde pytanie. Przy odbiorze kotki, a jestem szczęśliwą posiadaczką cudownej Kamali❤, otrzymałam mnóstwo cennych porad dotyczących zdrowego żywienia, pielęgnacji i zapewnienia odpowiedniego rozwoju. Kamali 😺 to bardzo mądra i żywiołowa kotka, lubi zabawy, mizianie oraz wylegiwanie na drapaku. Nie wyobrażam sobie życie bez niej❤
Wszystkim szczerze Polecam wspaniałą hodowlę Blu Gattino*pl😽

Odpowiedź

Dziękuję bardzo Pani Aniu ❤

Odpowiedź

Serdecznie polecam hodowlę prowadzoną przez Panią Kingę. Posiada ogromną wiedzę na temat kotów. Potrafi wspaniale doradzić w każdej sprawie i kwestii jest bardzo cierpliwa i i wyrozumiała względem nowicjuszy posiadających kotka. Utrzymuje stały kontakt z opiekunem i można na nią liczyć w każdej sytuacji. Koty są wspaniale zsocjalizowane, szybko się adaptują w nowym miejscu ponieważ od pierwszych dni swojego życia obdarzone są miłością. Moim zdaniem jest to najlepsza hodowla w Polsce polecam z całego serca.

Odpowiedź

Bardzo dziękuję Pani Marto 😍

Odpowiedź

Z całego serca polecam hodowle Pani Kingi, kotki są prześliczne , zadbane i wypieszczone . Hodowca bardzo pomocny w każdej kwestii . Polecam 100%

Odpowiedź

Dziękuję bardzo ❤

Odpowiedź

Hodowlę Blu Gattino mogę polecić z czystym sumieniem. Pani Kinga wkłada całe serce w wychowanie kotków. Mój Brytyjczyk jest bardzo czuły, zdrowy i inteligentny. Jeśli ktoś zamierza zaprosić do rodziny kota brytyjskiego, wzięcie go z hodowli Blu Gattino będzie strzałem w 10!

Odpowiedź